Universe Cup

Winner: Greifswalder SV 14

1
17.FC Better Bot - Forward Black Robots2:4 (0:0)
Restless Union - 5.FC Bad Bot2:3 (0:0)
Fortuna Weitvorn - Black Bot FTW2:0 (0:0)
FC Bot E - 19.FC Better Bot3:2 (0:0)
FC Sim Red - 2.FC Better Bot0:3 (0:0)
FC BotL - FC Blue Bot0:4 (0:0)
Zulu Runners - Undead Restart1:4 (0:0)
FC Sim Yellow - FC Bot I4:3 (0:0)
3.FC Bad Bot - 3.FC Better Bot2:0 (0:0)
2.FC Bot Sirius - FC Ballermann0:1 (0:0)
Forward Blue Robots - 12.FC Better Bot3:0 (0:0)
FC Sim Greenlight - FC Hot Dog0:11 (0:5)
Zweckler Jung - FC Holzwurm e.v.4:5 (0:0)
BIW BOYS 08 - SC Blu Robo 179:0 (6:0)
Yellow Bot FTW - Yin Yang 330:10 (0:4)
7.FC Bad Bot - **FIREBOYS**BW**0:7 (0:5)
FC Red Bot - FC Tornaddo0:4 (0:2)
Ramb Saxony - Blue Chiefs9:0 (4:0)
FC Weit Laufen - 1. FC Big Billy Goats 480:2 (0:0)
Fortuna Himbeergeist - FC AUSTRIA 671:0 (0:0)
Königreich Der Götter 1892 - vazelos821:2 (0:0)
Rising Stars - Bananenzupferl1:0 (1:0)
Starke Berliner Bären - 5.FC Better Bot9:0 (4:0)
ZORRO - FC Orange Bot7:0 (7:0)
FC Sim White - KSCeWILDPARK0:4 (0:2)
FC Werdermaus - 15.FC Better Bot6:0 (2:0)
PANTHERA Bayern - Buenas Noches FC8:0 (4:0)
Dazlers Dazzlers - SW Zunder10:0 (3:0)
FC Adilette - Borussia Klappstuhl3:1 (0:1)
1fc sambuca - Halli Galli Lucker 810:2 (0:1)
Eurofighter 1904 - -19--Fonti--81-0:2 (0:1)
msvkevin - Hoeckes Dream1:0 (0:0)
Go Redbot go - Rauchgeschwader Breisgau0:10 (0:4)
Lampogol - Probiotic Bots FC6:0 (2:0)
Austria Vornrein 09 - FC Emden 19810:1 (0:0)
SG 2013-Rugensau - Aufstiegskolonne 18920:7 (0:3)
1.FC Bad Bot - FC ROYALBLUES 19040:12 (0:6)
Team Rino - East Coast Patriots8:0 (3:0)
Panthera Bremen - Islay Single Malt like GE 19042:0 (2:0)
SVW Salzgitter - Spvgg Koeln-Hanau2:0 (0:0)
Forward Yellow Robots - Klautern 19000:6 (0:4)
Greifswalder SV 14 - 13.FC Better Bot12:0 (5:0)
Bosna City c.F. - FC Paff 095:0 (2:0)
Cimbom Gala - Barfuß Bergheim1:3 (0:1)
SG Schneifel - FC Sachsen Dresden3:2 (2:1)
--LA Samuray-- - FC Frauenpower3:0 (2:0)
FC Grillinger - FC Crap Bot11:0 (5:0)
BIG TEST ICICLES - Fc Beckingen1:2 (0:1)
Langenselbold 1910 - **Lucky Spiks**BW**3:0 (2:0)
FC Yellow Bot - Die-Roten-18960:14 (0:9)
lews lads - Allfield Utd0:1 (0:1)
Der Oberpfälzer - Gokkun0:4 (0:2)
FC Flummi 1909 - Kölle7:8 (0:0)
BORUSSIA JENA - FC Sim Orange13:0 (9:0)
Didiziti - Banana Bots11:0 (5:0)
1.FC PatStar - FC Bot U6:0 (1:0)
Nassajii - Shadowfax1:2 (1:0)
11.FC Better Bot - FC Jedisplitter0:5 (0:3)
Biersportverein Berlin - 1 FC NUKETOWN4:5 (0:0)
Master of Pong Fu - FC Deep Depp2:3 (0:0)
Hammer Eisbären - Red Carnival F.C.8:0 (5:0)
Kölle 1948 - FC Little Giants2:0 (1:0)
SC Hirschbräu Sonthofen - Dante Inferno7:0 (4:0)
Rexus - FC Bot G5:0 (1:0)
2
FC Blue Bot - Undead Restart4:2 (0:0)
FC Sim Yellow - 3.FC Bad Bot3:2 (0:0)
Panthera Bremen - 5.FC Bad Bot8:0 (2:0)
2.FC Better Bot - Langenselbold 19100:7 (0:2)
**FIREBOYS**BW** - Rauchgeschwader Breisgau6:7 (0:0)
Forward Blue Robots - FC Holzwurm e.v.0:12 (0:7)
vazelos82 - FC Werdermaus1:0 (0:0)
Gokkun - Kölle4:3 (2:0)
PANTHERA Bayern - FC Tornaddo1:0 (0:0)
--LA Samuray-- - Ramb Saxony1:4 (1:0)
Fortuna Weitvorn - 1. FC Big Billy Goats 480:3 (0:1)
FC Hot Dog - Dazlers Dazzlers1:0 (0:0)
FC Adilette - ZORRO2:0 (0:0)
Halli Galli Lucker 81 - Rising Stars0:1 (0:1)
-19--Fonti--81- - msvkevin5:1 (0:1)
Fortuna Himbeergeist - Forward Black Robots6:0 (4:0)
Lampogol - FC Emden 19810:1 (0:0)
Aufstiegskolonne 1892 - BIW BOYS 082:0 (2:0)
FC ROYALBLUES 1904 - Team Rino2:3 (0:0)
SVW Salzgitter - KSCeWILDPARK0:1 (0:0)
FC Bot E - Klautern 19000:7 (0:4)
Greifswalder SV 14 - Bosna City c.F.3:2 (0:2)
Barfuß Bergheim - SG Schneifel0:2 (0:1)
FC Grillinger - Fc Beckingen0:1 (0:0)
Starke Berliner Bären - Die-Roten-18961:0 (0:0)
Allfield Utd - Yin Yang 330:1 (0:0)
BORUSSIA JENA - Didiziti2:0 (1:0)
1.FC PatStar - Shadowfax3:2 (1:0)
FC Jedisplitter - 1 FC NUKETOWN0:3 (0:1)
FC Deep Depp - Hammer Eisbären6:7 (0:1)
Kölle 1948 - FC Ballermann4:0 (2:0)
SC Hirschbräu Sonthofen - Rexus1:0 (0:0)
3
FC Blue Bot - FC Sim Yellow3:2 (0:0)
Yin Yang 33 - Gokkun1:2 (0:0)
PANTHERA Bayern - BORUSSIA JENA1:0 (1:0)
FC Hot Dog - FC Adilette1:0 (0:0)
Rising Stars - -19--Fonti--81-1:0 (0:0)
Rauchgeschwader Breisgau - Fortuna Himbeergeist2:1 (2:1)
FC Emden 1981 - Aufstiegskolonne 18921:0 (0:0)
Team Rino - Panthera Bremen1:0 (0:0)
1. FC Big Billy Goats 48 - KSCeWILDPARK2:1 (1:1)
Klautern 1900 - Greifswalder SV 141:2 (1:1)
SG Schneifel - Ramb Saxony6:7 (0:0)
Fc Beckingen - vazelos826:4 (0:1)
Langenselbold 1910 - Starke Berliner Bären3:1 (1:1)
1.FC PatStar - 1 FC NUKETOWN1:2 (1:0)
Hammer Eisbären - Kölle 19480:1 (0:1)
SC Hirschbräu Sonthofen - FC Holzwurm e.v.0:1 (0:1)
4
PANTHERA Bayern - 1 FC NUKETOWN2:1 (1:1)
FC Blue Bot - Gokkun0:4 (0:1)
Rauchgeschwader Breisgau - FC Emden 19813:1 (0:0)
Team Rino - 1. FC Big Billy Goats 480:1 (0:0)
Greifswalder SV 14 - Ramb Saxony4:0 (2:0)
FC Hot Dog - Rising Stars0:2 (0:1)
Fc Beckingen - Langenselbold 19103:1 (1:0)
Kölle 1948 - FC Holzwurm e.v.2:3 (0:1)
5
1. FC Big Billy Goats 48 - Greifswalder SV 147:8 (0:0)
Rising Stars - Rauchgeschwader Breisgau1:2 (1:1)
Fc Beckingen - Gokkun2:3 (0:2)
PANTHERA Bayern - FC Holzwurm e.v.0:1 (0:1)
6
Rauchgeschwader Breisgau - Greifswalder SV 140:1 (0:1)
Gokkun - FC Holzwurm e.v.1:2 (0:1)
7
Greifswalder SV 14 - FC Holzwurm e.v.2:1 (1:1)